فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

آموزشگاه خیاطی فابرا

مزون لباس مجلسی و لباس عروس فابرا علاوه بر طراحی و دوخت انواع لباس مجلسی و عروس، در زمینه آموزش خیاطی نیز فعالیت دارد. بنابراین اگر همیشه آرزوی ورود به دنیای خیاطان حرفه‌ای را داشته‌اید؛ آموزشگاه خیاطی فابرا آماده است تا بهترین مسیر را برای آموزش خیاطی و یادگیری این هنر جذاب و دوست‌داشتنی، پیش روی شما قرار دهد. فرقی نمی‌کند هدف شما از شرکت در دوره‌های متنوع آموزش خیاطی فابرا چه باشد. ما در این دوره‌ها شرایط مناسب را برای همه فراهم کرده‌ایم. چه بخواهید تنها با هدف سرگرمی و دوخت و دوز لباس‌های شخصی خود وارد این حرفه شوید؛ و چه به دنبال کسب درآمد از این تخصص و رسیدن به جایگاهی مناسب در این زمینه باشید؛ دوره‌های مختلف آموزش دوخت و دوز در مزون لباس فابرا، بهترین انتخاب برای شماست.

دوره‌های آموزش خیاطی رایگان

برای بسیاری از افراد، شرکت در دوره‌های پولی و هزینه کردن در این زمینه، با توجه به بالا بودن هزینه کلاس خیاطی مشکل است. همچنین گروهی از هنرجویان ترجیح می‌دهند؛ در قدم‌های اول یادگیری از دوره‌ها و منابع آموزشی رایگان برای آموزش دوخت و دوز استفاده کنند. به همین دلیل نیز ما در آموزشگاه خیاطی فابرا، چندین دوره آموزش خیاطی رایگان را در اختیار شما گذاشته‌ایم؛ تا دیگر نگران قیمت کلاس آموزش خیاطی نباشید. شرکت در این دوره‌ها کمک می‌کند تا سطح علاقه و استعداد خود را در حرفه خیاطی بسنجید. همچنین استفاده از این دوره‌های رایگان، شما را با سبک آموزش اساتید و متخصصان خیاطی آموزشگاه فابرا آشنا می‌کند؛ تا در نهایت با آمادگی بالاتر و اطمینان بیشتر به کیفیت دوره‌های آموزشی پولی، وارد مراحل بعدی شوید. خوش‌بختانه همه دوره‌های آموزش خیاطی رایگان آموزشگاه فابرا به‌صورت آنلاین بوده و تنها با داشتن یک گوشی تلفن همراه یا رایانه متصل به اینترنت، از هرکجای جهان می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید. بنابراین توصیه می‌کنیم در اولین فرصت با شرکت در دوره‌های آموزش خیاطی در منزل رایگان فابرا، شانس خود را برای ورود به دنیای دوخت و دوز امتحان کنید.


این تاپ برای هرخانومی لازمه

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : رایگان

مشاهده کامل

تو 20 دقیقه یه پیراهن خوشگل بدوز

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : رایگان

مشاهده کامل

آموزش رایگان ساخت کش موی پاپیونی

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : رایگان

مشاهده کامل

به راحتی پیراهن راحتی بدوز

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : رایگان

مشاهده کامل

آموزش رایگان تاپ حریر دو بنده

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : رایگان

مشاهده کامل

آموزشگاه خیاطی غیرحضوری

معمولا پیدا کردن یک آموزشگاه خیاطی معتبر در نزدیکی محل زندگی، مهم‌ترین چالشی است که اکثر هنرجویان برای شرکت در دوره‌های آموزش خیاطی با آن روبرو می‌شوند. همچنین هزینه‌ها و زحمت رفت‌وآمد به کلاس حضوری محدودیت دیگر این کلاس‌ها است. همه این موارد باعث می‌شود که آموزش خیاطی آنلاین همیشه مشتریان خاص خود را داشته باشد. به همین دلیل نیز ما در آموزشگاه خیاطی فابرا، بسیاری از دوره‌های آموزشی خود را به‌صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌کنیم. هزینه مناسب‌تر این دوره‌ها در مقایسه با دوره‌های حضوری، امکان استفاده چندباره از منابع آموزشی کلاس از جمله ویدئوها و الگوها، امکان یادگیری در هر ساعتی از شبانه‌روز و پشتیبانی آنلاین مدرسان دوره برای پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات شما، همه آن چیزی است که در دوره‌های آموزش خیاطی غیر حضوری آموزشگاه فابرا در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما نیز می‌توانید مانند صدها هنرجوی دوره‌های غیر حضوری آموزش خیاطی در منزل فابرا، با ثبت‌نام در این کلاس‌ها، اولین قدم‌های خود را برای حرفه‌ای شدن در زمینه طراحی و دوخت لباس عقد، لباس عروس و .. محکم بردارید.


دوره آموزش تزیین لباس

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۹۸۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

ورکشاپ طراحی 2

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۶۸۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

پکیج آموزشی چهار دوره مقدماتی مجازی

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۸,۱۸۰,۰۰۰ تومان

۷,۱۸۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

ورکشاپ مانتو

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

دوره‌ی جامع شومیزها

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

نظرات هنرجویان درباره آموزشگاه خیاطی فابرا

کلماتی از زبان خانم فاطمه ایزدی هنرجوی عزیز دوره های حضوری آکادمی فابرا

کلماتی از زبان خانم حدیث رضایی هنرجوی دوره های حضوری آکادمی فابرا در رابطه با آموزش های این مجموعه

دقایقی از کلام نسیم عزیز هنرجوی هنرمند دوره های حضوری آکادمی فابرا

دقایقی از کلام خانم خسروی عزیز هنرجوی هنرمند دوره های آکادمی فابرا

چند کلامی از زبان ملیکای عزیز هنرجوی خوش ذوق دوره های حضوری آکادمی فابرا

نظرات هنرجویان با استعداد دوره مانتو فابرا

نظرات هنرجویان عزیز در مورد دوره مقدماتی فابرا


دوره‌های آموزش حضوری خیاطی در کارگاه

با آنکه روش‌های یادگیری بسیار متنوع بوده و هر روشی مزایا و محدودیت‌های خاص خود را دارد؛ هنوز هم بهترین روش یادگیری یک تخصص هنری، از جمله آموزش خیاطی زنانه، حضور در کلاس یا کارگاه‌های واقعی است. ما در آموزشگاه خیاطی فابرا این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا با شرکت در دوره‌های حضوری آموزش خیاطی، از نزدیک با اساتید ما کار کرده و همه فوت‌و‌فن‌های لازم برای تبدیل شدن به یک خیاط حرفه‌ای را بیاموزید. بنابراین اگر از نظر بودجه، زمان‌بندی و شرایط حضور در کارگاه، دچار محدودیت نیستید؛ بهترین پیشنهاد برای شما شرکت در کارگاه‌های حضوری آموزش دوخت و دوز و کلاس خیاطی فابرا است.

دوره ی حضوری کت و پالتو

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۱۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

ورکشاپ شلوار

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی

قیمت : ۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

دوره حضوری مانتو

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی, خانم افسانه خسروی

قیمت : ۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

دوره حضوری مقدماتی

مدرس : استاد فاطمه ابراهیمی, خانم افسانه خسروی

قیمت : ۸,۹۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده کامل

آموزشگاه طراحی و دوخت فابرا

بهترین آموزشگاه خیاطی آموزشگاهی است که اساتید آن تجربه عملی بالایی در طراحی و دوخت انواع لباس‌های مدنظر شما را داشته باشند. در واقع باید گفت برای یادگیری خیاطی و طراحی و دوخت یک لباس مجلسی مانند لباس عقد و عروسی، بهترین انتخاب یک مزون لباس مجلسی است. جایی که اساتید آن به‌صورت روزانه، علاوه بر آموزش خیا طی به شما، در حال طراحی و دوخت انواع لباس‌های مجلسی هستند. ما در آموزشگاه خیاطی فابرا، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین مزون‌های تهران، علاوه بر دارا بودن این ویژگی‌ها، برنامه‌ای بسیار مدون و حرفه‌ای را برای آموزش خیاطی آسان به شما فراهم کرده‌ایم. با شرکت در دوره‌های ما می‌توانید در همه زمینه‌های شروع این حرفه از جمله تهیه لوازم خیاطی و... نیز روی مشاوره اساتید آموزشگاه طراحی و دوخت فابرا حساب کنید.


از نمونه کارهای هنرجویان آکادمی فابرا دیدن کنید

دامن تنگ

طراحی، الگوسازی، برش و دوخت دامن تنگ با ظرافت دوخت بالا، توسط هنرجوی عزیز آکادمی فابرا در جلسه ی دوم از دوره ی مقدماتی حضوری

مانتو با انتقال پنس به پایین و آستین اوزمان

طراحی، الگوسازی، برش و دوخت مانتو با انتقال پنس به پایین و آستین اوزمان با ظرافت دوخت بالا توسط هنر جوی عزیز آکادمی فابرا پس از شرکت در دوره ی حضوری مانتوها

شومیز جلو بسته با آستین اوزمان مچدار

طراحی، الگوسازی، برش و دوخت شومیز جلو بسته با آستین اوزمان مچدار با ظرافت دوخت بالا توسط هنر جوی عزیز آکادمی فابرا پس از شرکت در دوره ی حضوری مقدماتی

مانتو با انتقال پنس فرانسوی و متریال ترکیبی

طراحی، الگوسازی،برش، و دوخت مانتو با انتقال پنس فرانسوی و متریال ترکیبی با ظرافت دوخت کم نظیر توسط هنرجوی عزیز آکادمی فابرا پس از شرکت در دوره ی حضوری مانتوها

هنوز هم سوال داری؟

تهران، جنت آباد جنوبی، میدان چهار باغ، بلوار چهارباغ شرقی، کوچه اول، کوچه خالقی(دوازدهم)، پلاک 17

بله آکادمی فابرا از مقدماتی تا تخصصی آموزش های حضوری برگزار می کند.

دوره های مقدماتی- دوره مانتو ها- دوره پیراهن مجلسی- دوره کت و پالتو- دوره VIP عروس- ورکشاپ های تخصصی و... به صورت حضوری برگزار می شود.

بله، آکادمی فابرا مرحله به مرحله از مقدماتی تا تخصصی خیاطی را به صورت مجازی آموزش میدهد. ویدئو ها صفر تا صد هستند یعنی از الگو سازی،  چیدمان الگوها، برش، دوخت، و تزیین کامل توضیح داده شده است.

در حال حاظر شما میتونید دوره های دامن ها، مانتو ها، شومیزها، پیراهن های مجلسی، با آموزش تمام ریزه کاری ها، به صورت آنلاین تهیه کنید.

هنرجویان بعد از گزراندن دوره های حضوری آکادمی فابرا، گواهینامه فابرا را دریافت میکنند.

برای هنرجویانی که به صورت مجازی آموزش میبینند بهتر است بدانند که اگر از روند کارها و لباس تمام شده برای تیم پشتیبانی ما عکس ارسال کنند، در صورتیکه دوخت و تمیزی کار قابل تایید بود گواهینامه فابرا برایشان ارسال میگردد.

در صفحه ی آموزشگاه سایت وارد صفحه آموزش های مجازی شوید و توضیحات، مباحث و هزینه ی هر دوره را مشاهده کنید.

در صفحه ی آموزشگاه سایت وارد صفحه آموزش های مجازی شوید و توضیحات، مباحث و هزینه ی هر دوره را مشاهده کنید.

در صفحه ی آموزشگاه سایت وارد صفحه آموزش های حضوری شوید و توضیحات، مباحث آموزشی و هزینه هر دوره را مشاهده کنید.

برای شروع وسایل مورد نیاز شما >> کاغذ الگو- متر- خط کش- مداد و پاک کن - قیچی کاغذ و قیچی پارچه - سوزن - چسب نواری و مایع- چرخ خیاطی - نخ و اتو

با توجه و در نظر گرفتن سطح اطلاعات و کارتون پشتیبان های آکادمی بهترین دوره را به شما معرفی میکنند. و شما میتونید همین الان به صورت آنلاین با با پشتیبان ها در ارتباط شوید.

بله 100 در صد در آکادمی فابرا آموزش ها و دوره هایی آماده شده که از صفر و پایه شروع میشه و برای کسانی هست که تا حالا خیاطی نکردند و یا سال ها پیش آموزش دیدند و حالا میخوان از ابتدا شروع کنند. 

شما بعد از آموزش گواهی فابرا رو دریافت میکنید ولی برای مدرک فنی حرفه ای لازمه برید مرکز فنی و حرفه ای ، اونها امتحان برید و مدرک فنی بگیرید.

وسعت آموزش خیاطی خیلی زیاده اما آموزش خیاطی از مقدماتی تا تخصصی 1سال زمان میبره و بعد از اون میتونید تخصصی و حرفه ای روی زمینه ای که علاقه دارید آموزش بیشتر ببینید.

عزیزجان می دونید که برای هر پیشرفتی لازمه که یه قدمی برداریم و براش وقت و هزینه صرف کنیم. ولی اینو میدونید که این مسیر براتون خیلی میتونه درآمدزایی بکنه و حتی اگر بعد از آموزش ها تایید بشید میتونید توی مجموعه فابرا استخدام بشید.

خانم ابراهیمی بیشتر از 35 سال تجربه فعالیت دارند و طی این سالها با متد های مختفی کار کردن که در نهایت 7تا از بهترین و به روزترین متد های روز دنیا را با هم ترکیب کردن و متد خاص و منحصربه فرد خودشون رو طراحی کردن که همه ی لباس های برند نیو فابرا و آکادمی نیو فابرا با این متد کار میشه که تن خور بی نظیری داره.

بله تیم فابرا از صفر تا صد همراه شما هستند. بعد از آموزش هم میتونید برند شخصی خودتون را داشته باشید، هم با مجموعه ی فابرا در شاخه های مختلف همکاری کنید و یا حتی تیم فابرا کمکتون میکنه تا نمایندگی فابرا را در شهر خودتون داشته باشید.

بله در شرایط خاص به صورت فشرده کلاس خصوصی برگزار میشود، برای اطلاع از قیمت و هماهنگی کلاس های خصوصی با مشاورین آکادمی فابرا در ارتباط شوید.

بله در صورتی که کیفیت کار، شرایط، شخصیت شما مورد تایید تیم فابرا باشد، میتونید تو این برند استخدام بشید و تو یک لاین تخصصی فعالیتتون رو شروع کنید که کلی جای رشد و پیشرفت دارید.

برای آموزش سن فقط یک عدده، ما در آکادمی فابرا هنرجو از 13 سال تا 70 سال داریم و شما با هر سن و جایگاهی میتونید آموزش رو شروع کنید. ما کمکتون میکنیم تا بهترین خروجی را از آموزشهاتون داشته باشید.

بله عزیز جان آکادمی فابرا طراحی لباس رو از مقدماتی تا تخصصی توسط بهترین اساتید بهتون آموزش میدهد. فعلا فقط به صورت حضوری هست. در آینده آموزش این حرفه نیز به صورت مجازی اضافه میشود.

حالا اگه بازم سوال داری از طریق این لینک میتونی سوالتو بپرسی