فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

خدمات پس از فروش

دسته بندی : چرا باید از فابرا خرید کنیم؟ - نویسنده: زهرا ثقفی - تاریخ انتشار: 14 آبانتیم فابرا همواره در تلاش است که خاطره ای خوب و به یاد ماندنی برای شما عزیزان رقم بزند. فروشگاه آنلاین نیو فابرا جهت کسب رضایت مشتری و اطمینان شما از این برند امتیاز خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود در نظر گرفته است، که این خدمات شامل:


1- آموزش نحوه ی استفاده از محصول
2- پشتیبانی تلفنی و آنلاین
3- سنجش رضایت شما
که در ادامه به طور کامل این خدمات را توضیح میدهیم.

1- آموزش نحوه ی استفاده از محصول:

همراه بسته ی محصول سفارش داده شده آموزش های مورد نیاز جهت نحوه ی پوشیدن، بستن، و ست کردن محصول و یا محصولات سفارش داده شده برای شما ارسال میگردد تا بتوانید با خیال راحت از خریدتان استفاده کنید و لذت ببرید.

2- پشتیبانی تلفنی و آنلاین:
حقوق و رضایت مشتری برای برند نیو فابرا جزء مهمترین قسمت های کار میباشد به همین دلیل هر زمان سوال، انتقاد یا ابهامی در رابطه با فرآیند خرید، ارسال، نحوه ی استفاده از محصول و خدمات پس از فروش دارید میتوانید از طریق تماس تلفنی، ایمیل، چت آنلاین و واتس آپ با مشاوران و تیم پشتیبانی در ارتباط شوید.

کارشناسان پشتیبانی برای راهنمایی ها، کمک و حل مشکلات به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند.
  • تیم فابرا از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 9 شب پاسخگوی شما عزیزان به صورت آنلاین و تلفنی میباشند.
  • تیم فابرا همه روزه از طریق واتس آپ در خدمت شما عزیزان میباشد و شما میتوانید سوالات و انتقادات خود را با تیم ما در میان بگزارید.

3- سنجش رضایت شما:
تیم فابرا پس از گذشت 2 الی 3 هفته از تحویل کالا های سفارشی شما با شما تماس میگیرند تا از نحوه ی کارکرد، میزان رضایت شما از خریدتان مطلع شوند. و در صورت نیاز راهنمایی های مورد نیاز را به شما بدهند.