فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

ما کی هستیم؟


آمیزه ای از هنر و عشق و تجربه
پس از گزراندن یک راه طولانی و پر پیچ و خم که سرشار از پستی و بلندی های زیاد بود با افتخار میگوییم ما تیم بزرگ برند نیو فابرا هستیم.
اما فابرا از کجا شروع شد؟
خانم فاطمه ابراهیمی گوهری، مدیر و موسس برند نیو فابرا در 5 تیر ماه سال 1353 متولد شدند. ایشان از 4 سالگی علاقه ی شدید خود را به خیاطی نشان دادند، که با حمایت پدر و مادرشان توانستند در سن 12 سالگی (سال 1365) فعالیت رسمی خود را در این راستا شروع کنند.

تصمیمات آگاهانه ی پدر و مادر خانم ابراهیمی باعث شد که ایشان آموزش خود را در سن خیلی پایین زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای شروع کنند و همینطور زیر نظر اساتید مطرح جهانی آموزش های تکمیلی خود را بگزراند.
وی آموخت هر چه بیشتر بیاموزد، نیاز به آموزش های حرفه ای، تکنیکی و تخصصی بیشتر میشود؛ پس به آموزش دیدن ادامه داده و میدهد تا اطلاعات خود را برای اراِئه ی خدمات بهتر بروز کند.
بعد از تاسیس مجموعه ی فابرا وی به آموزش پرسنل مجموعه اش توجه بسیاری داشت ایشان پرسنل خود را برای گزراندن دوره های حرفه ای و تخصصی زیر نظر اساتید برتر بین المللی و جهانی میفرستادند. خانم ابراهیمی به همراه تیم متخصص خود 7 متد روز خیاطی جهان را آموختند و نکات مثبت این هفت روش را با هم ترکیب کردند و متد انحصاری فابرا را طراحی کردند تا بتوانند زیباترین و برازنده ترین تن خور لباس ها را برای شما به ارمغان بیاورند.
 


 

مجموعه ی فابرا در زمینه ی طراحی، تولید و فروش مستقیم (به صورت تکی و عمده) و طراحی انحصاری جهت انجام طرح های شخصی دوزی تحت عنوان 2 برند، (از سال 1365 الی 1381) به نام "دی تو دی" و (از سال 1381 الی هم اکنون) تحت عنوان "فابرا" (برند نیو فابرا) فعالیت میکند.
شاید بپرسید چرا فابرا؟ یا فابرا چه معنایی دارد؟
  پس از کلی گشتن و فکر کردن، برگزاری جلسات متعدد با تیم و نفرات طراح اسم، به نام فابرا رسیدیم که مخفف شده ی اسم فاطمه ابراهیمی میباشد.
خانم ابراهیمی در سال 1390 موفق به دریافت مدال بانوی برتر کارآفرین ایران شدند؛ ایشان به همراه همسرشان آقای ثقفی و دخترانشان ( عاطفه، زهرا و آتنا ثقفی) کارآفرینان بزرگی هستند که برای 30+ نفر به صورت مستقیم و 100+ نفر به صورت غیر مستقیم ایجاد اشتغال کردندو در تلاشند که بتوانند موقعیت های شغلی بیشتری برای هموطنان عزیزمان ایجاد کنند.
تیم فابرا آموزش های تکمیلی شخصیت شناسی لباس و افراد، اندام شناسی و ایرادات اندامی، Skin Undertone یا همان رنگ زیر پوست (که در انتخاب تخصصی رنگ لباس ها برای شما عزیزان استفاده میشود.)، مهارت های استایلینگ، طراحی پارچه، پارچه سازی، طراحی لباس، و..  همینطور آنها مدرک DBA  ، MBAدر سطح جهانی تکمیل کردند و هم اکنون به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی شما را راهنمایی میکنند.

 

ما خانواده ی بزرگ فابرا هستیم که فعالیت خود را به صورت شخصی دوزی شروع کردیم و با گذشت زمان، لطف خدای مهربان، و تلاش شبانه روزیمان، بزرگ و بزرگتر شدیم و هم اکنون با افتخار فروشگاه آنلاین و حضوری فابرا در لاین های لباس عروس، عقد، فرمالیته، نامزدی، مجلسی و شب، لباس مادر، عصر، خواستگاری، بله برون، مانتو عقد و بیرونی، کت و شلوار، تاپ، شومیز، شلوار، دامن، شال و توربان و کلاه، تاج و ریسه، کیف و کفش، پارچه های خلعتی و همینطور لاین آموزشگاه خیاطی از مبتدی تا حرفه ای و تکنیکی به صورت آنلاین و حضوری فعالیت میکنیم؛ همچنین صادرات لباس به کشورهایی مثل امارات، آذرباییجان، اربیل عراق، تاجیکستان و روسیه به صورت عمده، و کشورهای مالزی، آرژانتین، بلژیک ایتالیا، آلمان، استرالیا ، هند و... به صورت تکی برای مشتریان فابرایی عزیز انجام داده ایم.
لازم به ذکر است که مجموعه فابرا از سال 1390 تا کنون دارای گواهینامه ی کیفیت بین المللی Iso9001 از کشور آلمان میباشد.

 

 


" فابرا، اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان"


ما، در فابرا برای لبخند زیبای رضایت شما عزیزان با عشق، بر عشق، نقش عشق میزنیم و به محصولاتمان عشق میدهیم تا با لباس های زیبا تجربه ی خوبی از خرید را برای شما به ارمغان بیاوریم.
برند نیو فابرا مجموعه ی کاملی از لباس های عروس و جشن در سراسر ایران میباشد که در نظر دارد بهترین محصولات، خدمات، و پکیج ها را در اختیار مشتریان و فابرایی های عزیز ایران و سراسر دنیا قرار دهد.

اگر میخواهید نمایندگی برند نیو فابرا را در شهر خودتون داشته باشید، یا به صورت عمده از فابرا خرید کنید، و یا حتی پیشنهادات همکاری برای ما ارسال کنید، میتوانید در قسمت همکاری ها فرم مورد نظرتان را پر کنید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

دقایقی از کلام شما

دقایقی از زبان پونه عزیز، عروس زیبا فابرا در رابطه با خدمات و محصولات این برند.

نظرات هنرجویان با استعداد فابرا پس از پایان ورک شاپ شلوار

چند کلامی از زبان شما

رسول زینتی

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای است

افزودن نظر