فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

شخصی دوزی مجموعه فابرا

یکی از ویژگی‌های مجموعه فابرا که این برند را از بقیه متمایز می‌کند، امکان دوخت انواع لباس و مانتو به صورت شخصی دوزی است. همه می دانیم که صنعت پوشاک برپایه هنر و دانش است و این فرهنگ خانواده ی بزرگ فابرا را نشان می‌دهد. برای ذهن ها و دستان این تیم توانمند هیچ طرحی غیر ممکن نیست و هر آنچه شما می خواهید قابل آفرینش می باشد. کارگاه های ما تلفیقی از دقت و چابکی و البته خلاقیت و همکاری است که با ترکیب آن با اصالت، محصولات و شاهکار های بی‌نظیری تولید در آن ها تولید می‌شود.

شخصی دوزی تخصصی

آفرینش گاه دست ساخته های برند نیوفابرا همان کارگاه بزرگ و مجهزی می باشد که عشق و تاریخ پرشکوه اصالت را با فرهنگ ارزش، علاقه و هنر و ظرافت هنرمندانه پیوند می زند.کارگاه ما، خانه ی ماست؛ جایی که سرشار از عشق و علاقه و خلاقیت هست، جایی که آبستن طراحی، تولید و آفرینش هنرمندانه است. جایی که اصالت، خانه دارد. شروع لاین شخصی دوزی برند نیوفابرا برمی گردد به بیش از 35 سال پیش که به دستان دختری 12 ساله با آرمان ها و اهداف بزرگ شروع شد. دختری که فاطمه نام داشت و علاقه شدید خود را به خیاطی از کودکی نشان داد. وی هم اکنون پیشرو در زمینه مد و پوشاک در ایران می باشد. محصولات لاین شخصی دوزی مانند لباس‌عروس و لباس مجلسی و سایر لاین های این برند بصورت گسترده به سایر کشورها ارسال می گردد. کیفیت محصول و همچنین ظرافت و تمیزی آنها زبانزد همگان می باشد.

نحوه سفارش شخصی دوزی

برند نیوفابرا با استفاده و بهره گیری از این تجربه ی گران بها در زمینه ی دوخت و طراحی البسه سفارشی، آماده پذیرش و اجرای سفارشات مشترکین محترمی است که می خواهند متریال ها، مدل، آستین، رنگ، قد لباس، سایز، یقه و... را به سلیقه ی خود انتخاب کنند. واحد شخصی دوزی این برند بصورت آنلاین و حضوری فعال می باشد و هرکدام از این قسمت ها روند مربوط به خود را دارد.

ثبت حضوری

برای سفارش لباس عروس به صورت حضوری، اندازه گیری با روش سنتی و با دقت بالا توسط تیم متخصص و طراح انجام می گیرد. قبل از انجام اندازه گیری بصورت شخصی شما با طراحان ما جلسه ای خواهید داشت و یا مدل موردنظر خود را ارائه می‌دهید و یا لباس موردنظر شما در رابطه با مدل، متریال، رنگ و ... و با در نظر گرفتن فرم اندام، شخصیت و سلیقه شما طراحی می شود. سپس توسط تیم مربوطه بخش های موردنیاز اندازه گیری می‌شوند. تحویل محصولات شخصی دوزی در این صورت 1 الی 2 بار پرو دارد و لباس کاملا فیت سایز شما آفریده خواهد شد. همچنین بهتر است برای هر بار پرو، کفش مخصوص خود را همراه داشته باشید.

ثبت آنلاین

فابرا برای حفظ زمان شما و برداشتن مشکلات جغرافیایی تصمیم به ارایه خدمات شخصی دوزی بصورت آنلاین گرفت. دوخت محصولات در این صورت بدون پرو و سفارش شما بصورت آماده در بسته بندی های مخصوص در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می گردد. برای ثبت سفارش خود بصورت آنلاین، باید ابتدا یک تایم مشاوره با یکی از مشاوران هماهنگ کنید. سپس ما برای انتخاب لباسی برازنده ی شما برای مدل، رنگ، متریال و طرح لباس اطلاعات کافی را می دهیم. بعد از تایید مشاور ما، شما باید مطابق ویدیو و عکسی که برای شما ارسال می‌شود اندازه های خود را بگیرید و ارسال کنید. همچنین مبلغ فاکتور را نیز پرداخت کنید تا پروسه ی تولید در مزون لباس عروس یا هر نوع سفارش دیگری شروع شود.

فرم درخواست شخصی دوزی