فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

کلکسیون VIP فابرا

دسته بندی : معرفی لاین ها - نویسنده: زهرا ثقفی - تاریخ انتشار: 29 خرداد

کلکسیون VIP لباس عروس

 fabra VIP Wedding Gownsیکی از کالکشن های برند نیو فابرا است که شامل تعداد زیادی لباس عروس با طراحی های خاص و مجلل می‌شود که طراحان و هنرمندان فابرایی با دقت و ظرافت بسیار بالا و در نظر گرفتن تمام جزئیات آنها را برای شما آماده کرده اند تا شما بتوانید به زیبایی در بهترین روز زندگیتان بدرخشید و شاد باشید.

برای خرید یکی از لباس های عروس کالکشن VIP WEDDING GOWNS فابراشما میتوانید به صورت حضوری به مزون مراجعه کنید و اگر در شرایطی هستید که نمی توانید حضوری تشریف بیارید با مشاوران ما از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید تا بتوانیم دقیق تر شما را راهنمایی کنیم.

طراحان فابرایی همواره با طراحی و آفرینش های جدیدشان در تلاشند تا کالکشن این زیبا را به روز کنند. در هر فصل تعداد زیادی از طرح های جدید به این کالکشن اضافه می‌شود. اگر می‌خواهید از طرح های جدید فابرا با خبر شوید کافیست در سایت ثبت نام کنید و برای خودتان یک پنل کاربری بسازید.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد

کلکسیون VIP لباس عقد و نامزدی

اگر شما هم به دنبال لباسی خاص و بی نظیر برای روز عقد، نامزدی و یا فرمالیته خود هستید، ما به شما کلکسیون Fabra VIP Engagement Gowns  را پیشنهاد می‌کنیم. برای مشاهده کامل این کلکسیون لطفا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

هنرمندان فابرایی با دقت و ظرافت بالا و استفاده از بهترین متریال های روز دنیا و به کار گیری دانش و تجربه و هنر خود شاهکار های بی نظیری تحت عنوان لباس عقد، فرمالیته، و نامزدی VIP در این کالکشن آماده کرده اند.

محصولات این کالکشن هر فصل به روز و لباس های جدید به این کالکشن اضافه می‌شود؛ پس اگر می خواهید از محصولات جدید با خبر شوید کافیه داخل سایت ثبت نام و یک حساب کاربری ایجاد کنید. لازم به ذکر است که جهت خرید تمامی محصولات کلکسیون لباس نامزدی و لباس عقد تنها به صورت حضوری میتوانید اقدام کنید و اگر در شرایطی هستید که نمی توانید حضوری تشریف بیارید، با مشاورین و متخصصان ما تماس بگیرید.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد

کلکسیون VIP لباس مجلسی و لباس شب

یکی از کالکشن های VIP و فوق العاده برند نیو فابرا Fabra VIP Prom and Evening Gowns می باشد که پیشنهاد میکنیم اگر برای مراسم ها و روز های مهم زندگیتان به دنبال پیراهن یونیکی که شایسته شما و جایگاهتان باشد، هستید، حتما این کالکشن فابرا را مشاهده کنید.


هنرمندان فابرایی با عشق و علاقه و به کار گیری دانش و تجربه ی خود و ترکیب آنها با دقت و ظرافت، شاهکارهای بی نظیری را برای شما آماده کرده اند تا شما بتوانید به راحتی لباس و استایل برازنده ی خود را پیدا کنید و به انتخاب خودتان افتخار کنید.محصولات این کالکشن را فقط به صورت حضوری میتوانید تهیه کنید و اگر در شرایطی هستید که نمی توانید حضوری تشریف بیارید، می توانید با مشاوران ما هماهنگ کنید.


طراحان و هنرمندان فابرایی همواره در تلاشند تا با طراحی و آفرینش لباس های زیبا و با کیفیت روزهای مهم زندگیتان را زیباتر رقم بزنند. یادتون باشه که برند فابرا هر فصل کلی لباس های زیبا و جدید به کالکشن Fabra VIP Prom and Evening Gowns اضافه میکند و اگر می خواهید از محصولات جدید این کالکشن با خبر شوید فقط کافیه در سایت ثبت نام کنید.

در این قسمت تعدادی از محصولات این کالکشن زیبا را مشاهده میکنیم.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل صدف کالکشن VIP
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل عسل کالکشن VIP
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل گلریز کالکشن VIP NEW FABRA
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل تامارا کالکشن VIP NEW FABRA
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل بنفشه آ کالکشن VIP NEW FABRA
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل سلنا کالکشن VIP NEW FABRA
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل هنگامه کالکشن VIP NEW FABRA
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل زیلوا VIP NEW FABRA
این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد
مدل آندیا کالکشن VIP NEW FABRA