فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

ضمانت بازگشت کالا

دسته بندی : چرا باید از فابرا خرید کنیم؟ - نویسنده: زهرا ثقفی - تاریخ انتشار: 22 آذر


48 ساعت ضمانت بازگشت کالا


همانطور که میدانید آرامش،آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همیشه از الویت های نیوفابرا بوده است و نیو فابرا در این راستا تلاش می کند تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.
با این وجود ممکن است مشتریان محترم،پس از خرید با مسائلی رو به رو شوند که در چنین مواردی،خدماتی در چهار چوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته ایم.

شرایط بازگرداندن کالا:

1-اگر محصول خریداری شده پاره باشد، زدگی و ایراد داشته باشد،

در صورتی که تیم کارشناسان مجموعه ی نیو فابرا ایراد کالا را تایید نکند، قابلیت بازگشت ندارد.

2-اگر محصول فرستاده شده با محصول خریداری شده از سایت مغایرت داشته باشد.

-اگر مغایرت محصول فرستاده شده با سفارش شما بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است مثل رنگ ،سایز و مشخصات درج شده روی آن باید کالا در شرایط اولیه ی خود باشد و از استفاده نشده باشد.
-در صورتی که مغایرت با باز کردن بسته بندی قابل مشاهده باشد لازم است کارتن ،جعبه ی اصلی محصولات ، و تمامی محتوای داخل جعبه نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.

**استفاده از امتیاز ضمانت بازگشت کالا فقط زمانی ممکن است که محصول در کارتن یا جعبه ی اصلی خود به مجموعه ی نیو فابرا بازگردانده شود و اتیکت روی اجناس به هیچ عنوان نباید کنده شود و جعبه با تمام محتواهای تحویل گرفته شده باید بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ،آدرس و یا هرچیز دیگری روی جعبه ی اصلی مرسولات یا پاره و مخدوش کردن آن ،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.**

3-اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

-اگر مشتری قبل از مرحله ی ارسال سفارش از خرید خود منصرف شود باید هرچی سریع تر با واحد پیگیری سفارش نیوفابرا تماس گرفته و اطلاع بدهد.
-اگر مشتری کالا را تحویل گرفت سپس از خرید از خرید خود منصرف شده باشد حداکثر ظرف مدت 48 ساعت،باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

نکته:لازم به ذکر است که استفاده از ضمانت بازگشت کالا در این مورد تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در شرایط اولیه خود(پلمپ)قبل از استفاده از آن برگردانده شود و کارشناسان ما باید این را تایید کنند،همچنین اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد برگرداندن هدیه با کالا الزامی میباشد.

نکته:لازم به ذکر است،کالاهایی که به صورت سفارش دوزی ثبت شده اند یا به دلایل مسائل بهداشتی قابل برگرداندن نمی باشد و از مشمول این بند خارج هستند.
*لطفا توجه داشته باشید که استفاده از کالا و ایجاد هرگونه تغییر در شرایط اولیه ی کالا امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

4-اگر سایز کالا مناسب نباشد.

استفاده از سرویس ضمانت بازگشت کالا در این مورد تنها درصورتی ممکن است که محصول مد نظر تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند.روی پوشاک هیچ گونه آثار استفاده مانند:لکه،رنگ پریدگی،بوی عطر و بدن، هرگونه لک و رنگ پریدگی وجود نداشته باشد و برچسب،مارک دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

کدام کالا ها قابل بازگشت نیستند؟

-محصولاتی که در صورت شخصی دوزی سفارش داده شده اند، قابل بازگشت نمی باشد.
-محصولاتی مانند لباس زیر، گن به دلیل مسائل بهداشتی قابل بازگشت نیستند.

-تن پوش های پارچه ای(پیراهن ها،مانتو ها،شومیزها،دامن ها و شلوارها)که محدودیت بهداشتی جهت بازگشت ندارند، در صورت تایید کارشناس در شرایط نو به معنی عدم باقی ماندن بو،چروک، از بین رفتن خط های تا محصول، هرگونه لک و رنگ پریدگی، همراه با برچسب،مارک، دکمه و سایر ملحقات آن پذیرفته خواهد شد.

-محصولات چرمی که محدودیت بهداشتی جهت بازگشت ندارند، تنها در صورتی پذیرفته می شوند که کارشناسان ما عدم باقی ماندن چروک ناشی از استفاده، بو و برخورد با مواد مخرب چرم را تایید نمایند.

-انواع کفش ها درصورتی قابل بازگشت می باشند که کفی کفش سالم و تمیز بوده، خط خوردگی و تاشدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد.

- انواع کیف ها در صورتی قابل بازگشت می باشند که کیف کاملا سالم، به همراه تمامی پلمپ های پلاستیکی دسته و بند و حجم دهنده های آن باشد، قابل بازگشت هستند.

-انواع پارچه ها فقط در صورت داشتن زدگی، پارگی و ایراد امکان بازگشت آن در شرایط اولیه بدون ایجاد پارگی و برش در جعبه اصلی خود به همراه تمام ملحقات داخل جعبه قابل بازگشت می باشد.

-انواع وسایل خیاطی فقط زمانی ضمانت بازگشت دارند که کاملا سالم باشد،پلمپ های روی جعبه های اصلی آن ها باز نشده باشد و بسته بندی آن کاملا سالم و بدون خط و خش باشد.

-انواع شال و روسری ها فقط در صورتی قابل بازگشت هستند که کارشناسان ما تایید کنند که محصول در شرایط نو به معنی عدم باقی ماندن بو،چروک،از بین رفتن خط های تا محصول، هرگونه لک و رنگ پریدگی، به همراه تمام ملحقات داخل جعبه مانند برچسب و مارک و…که برای شما ارسال شده می باشد.

چگونه باید از ضمانت بازگشت کالا استفاده کنیم؟محصولات را چگونه برگردانیم؟

-از ارسال کالا بدون هماهنگی با تیم خدمات پس از فروش نیو فابرا جدا خودداری کنید.
-برای ارسال و برگرداندن کالا باید محصول در جعبه یا کارتون اصلی خود به خوبی بسته بندی شود.
-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتون یا جعبع اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد(در صورت لزوم،توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا روی کاغذ جداگانه ای بنویسید).
-بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید:
ایران، تهران، سعادت آباد، میدان طهرانی مقدم، ابتدای سرو شرقی، پلاک 155، واحد3

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش،روند رسیدگی به مشتری چگونه خواهد بود؟

-پس از دریافت محصول توسط تیم خدمات پس از فروش،کارشناسان ما ایراد های گفته شده توسط مشتریان را بررسی و کنترل می کنند.اگر مغایرت،ایراد و آسیب دیدگی توسط تیم ما تایید شود،کالا پس گرفته خواهد شد یا مشتری می تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

-البته لازم است بدانید که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار نیوفابرا می باشد.

-اگر در زمان رسیدگی کارشناسان ما و بررسی جزئیات آن، موجودی به اتمام برسد،نیوفابرا با هماهنگی و مشورت با مشتری بنابر انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می کند.

-همانطور که میدانید در صورت انتخاب کالای دیگر،تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی(مبلغ درج شده در فاکتور)محاسبه و قبل از ارسال تسویه می شود.

-برای کالای گران تر مشتری تفاوت را پرداخت می کند،و برای کالای ارزان تر نیو فابرا تفاوت قیمت را به حساب مشتری واریز می کند.

-از زمان دریافت کالا توسط نیوفابرا تا انجام بررسی و کارشناسی روی محصولات و اعلام نتیجه به مشتری عزیز 1 الی 7روز کاری زمان لازم است.

-تمام شدن موجودی کالا در انبار نیوفابرا در مراحل بررسی و کارشناسی اجناس مرجوعی و یا تعویضی،هیچ حقی را برای مشتری ایجاد نمی کند و مجموعه نیوفابرا هیچ گونه تعهدی در قبال موجود داشتن کالا در انبار نداشته و فقط تعهد باز پرداخت وجه کالا(در فاکتور درج شده)به مشتری را می پذیرد.

-از زمانی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش مشخص شود،تا زمان استرداد و باز پرداخت وجه توسط نیوفابرا حداکثر 72ساعت زمان می برد.

هزینه ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟

از آنجایی که هزینه ارسال به درب منزل مشتری در مجموعه نیوفابرا به عهده مشتری میباشد، هزینه ارسال کالا در زمان مرجوع کردن کالا در صورتی که محصول با ایراد و یا مساله دار باشد به عهده مجموعه فابرا و در صورت پشیمون شدن مشتری از خرید بر عهده مشتری می باشد. نیوفابرا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

درخواست خود را چگونه به خدمات پس از فروش اطلاع دهیم؟

شما میتوانید از روش های زیر درخواست مرجوعی کالای خود را ثبت کنید.
1- در پنل کاربری خود درخواست مرجوعی کالا را بزنید و درخواست خود را ثبت کنید.
2- در صفحه تماس با ما فرم درخواست را پر کنید و آن را ارسال کنید.

مجموعه بزرگ نیوفابرا با افتخار در خدمت رسانی به شما عزیزان تمام تلاش خود را می کند.