فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

امکانات فوق العاده دوره ها

دسته بندی : امکانات آکادمی فابرا - نویسنده: زهرا ثقفی - تاریخ انتشار: 02 دی

امکانات فوق العاده ای که در آکادمی فابرا بدست میاورید


استفاده از 35 سال تجربه موفق:

مجموعه فابرا سال 1364 توسط خانم فاطمه ابراهیمی با یک کارگاه کوچک خیاطی در یکی از اتاق های خانه شان شروع به فعالیت کرد و هم اکنون پیشرو در زمینه پوشاک در کشور است.
تجربیات ارزشمندی که در این 35 سال فابرایی ها جمع کردند هم اکنون با هم در دوره های آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و شما میتوانید بهترین نتایج را بدست بیاورید.


استخدام و تضمین کار پس از آموزش:

یکی از دغدغه های افراد این روز ها این هست که حالا ما خیاطی و یا هر هنر دیگر رو یاد بگیریم بعدش کجا کار کنیم، یا خیلی از شما دوست دارید استخدام مجموعه فابرا شوید ولی برای استخدام در کارگاه اطلاعات کافی ندارید و نمیدونید چجوری میتوانید عضو تیم بزرگ فابرا شوید.
یکی از تفاوت هایی که آکادمی آموزش خیاطی فابرا با سایر آموزشگاه ها داره این است که شما دقیقا پس از اتمام دوره آموزشی خودتون در صورتی که از نظر تمیزی و دقت کار و همینطور اخلاق قابل قبول باشید میتونید در مجموعه فابرا استخدام بشید و کسب درآمد از این هنر را داشته باشید.


ارتباط مستقیم با پشتیبان های متخصص:

تیم مجموعه و برند فابرا تمام تلاششان را میکنند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند. در راستای این هدف آکادمی فابرا پشتیبان های صبور، متخصص و مسلط به تمام مطالب آموزشی را گرد هم آورده است تا بتوانند به سوالات شما به خوبی و سریع پاسخ دهند، پس در نتیجه با شرکت در دوره های آموزشی آکادمی فابرا شما به صورت مستقیم با مشاوران متخصص ما در ارتباط خواهید شد و میتوانید سوالات خود را با ما در میان بگزارید.


صفر تا صد خیاطی از آموزش تا درآمد زایی:

آکادمی فابرا تنها یک آموزشگاه خیاطی نیست بلکه همراه و پشتیبان شما در مسیر موفقیت است. پس، به همین دلیل دوره هایی برای شما بصورت حضوری و غیر حضوری فراهم کردیم که شما میتوانید خیاطی را از صفرِ صفر تا حرفه ای و تخصصی آموزش ببینید. جالبه بدونید در دوره های آکادمی فابرا شما فقط خیاطی یاد نمیگیرید، بلکه اندام شناسی و ایرادات اندامی، پروگیری، پارچه شناسی و پارچه سازی و تزئینات را هم آموزش می بینید.


دوره های حضوری و غیر حضوری:

یکی دیگر از تفاوت هایی که آکادمی خیاطی فابرا با سایر آکادمی ها دارد، برگزاری دوره های حرفه ای و کاربردی در سطوح متفاوت توسط اساتید حرفه ای و مجرب با کلی اطلاعات ناب و خاص بصورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شوند که شما با توجه با شرایط خودتون میتونید بصورت حضوری یا غیر حضوری در دوره ها شرکت کنید و خیاطی را به متد فابرا یاد بگیرید و کلی لباس های زیبا بدوزید.


جزوه های کامل هر دوره:

یکی دیگر از نکاتی که یک آموزش حرفه ای باید داشته باشه این هست که جزوه هایی کامل و جامع در اختیار شرکت کنندگان قرار دهد و قسمت خوبش اینجاست که آکادمی فابرا جزواتی کامل و جامع بصورت حرفه ای آماده کرده اند و شما میتوانید در فروشگاه لوازم خیاطی سایت جزوه هایی که مد نظرتونه را تهیه کنید.


آموزش پروگیری ها:

یکی از مسائل مهمی که خیلی از خیاط ها دارند که نمیتوانند لباس های حرفه ای و بدون ایراد بدوزند این هست که اطلاعات و تسلط کافی به نحوه ی پروگیری صحیح و حرفه ای ندارند یا به قول خانم ابراهیمی "ما باید زبان صحبت با لباس ها را بلد باشیم تا هنگام صحبت کردن با آن ها متوجه ایراد ها و کار های آن شویم.
اما یکی از آیتم هایی که شما با شرکت تو دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری آکادمی فابرا بدست میاورید اینکهِ بخوبی یاد میگیرید که چطوری پروگیری کنید تا لباسی کاملا بدون ایراد تحویل مشتری تان دهید.


ارائه مدرک معتبر:

یکی دیگه از آیتم هایی که آکادمی خیاطی فابرا را از سایر آموزشگاه ها متفاوت میکند این هست که پس از گذراندن دوره ها شما مدرکی معتبر از مجموعه فابرا دریافت می کنید که نشان دهنده ی توانایی های شما عزیزان خواهد بود و همچنین شما پس از شرکت در آزمون مربوطه مدرک بین المللی از موسسه ی فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد.
لازم به ذکر است تنها در صورتی می توانید مدرک آکادمی فابرا را داشته باشید که در کلاس های حضوری و یا کارگاه های فابرا شرکت کرده باشید.


متد، دوخت، و تن خور بدون ایراد:

همانطور که گفته شد متد آموزشی آکادمی فابرا مخصوص و منحصر به فرد برای خودش میباشد و از طراحی الگو تا دوخت و تزیین تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهند. و در نتیجه شما پس از گزراندن دوره های فابرا هر لباسی که میبینید (ژورنال خوانی را هم آموزش میبینید) را میتوانید بدون ایراد بدوزید.


حضور در گروه خانواده ی فابرا:

با شرکت در دوره های آکادمی فابرا شما در گروهی متشکل از هنرجویان و پشتیبان های متخصص عضو خواهید شد که میتوانید سوالات، ابهامات و تجربیات خود را با یک دیگر به اشتراک بگذارید.

• در حال حاظر تا اطلاع ثانوی این گروه فقط برای شرکت کنندگان دوره های حضوری آماده شده است.


دسترسی به دوره های تکمیلی:

یکی از آیتم های جالبی که شما با شرکت در دوره های آکادمی فابرا بدست میارید این است که با توجه به اینکه مجموعه و تیم فابرا همواره در تلاش جهت بهبود سطح اطلاعات و خدمات خود هستند هر چند وقت یکبار اطلاعات جدیدی جهت تکمیل اطلاعات قبلی به دوره ها اضافه میکنند که در پنل کاربری برای شما نیز به روز رسانی خواهد شد.


صرفه جویی در زمان:

از آنجایی که تمامی اطلاعاتی که آموزشگاه فابرا در اختیار شما قرار میدهد کاربردی و دقیق میباشد شما با گذراندن زمان کمتری اطلاعات و مطالب جامع تر، مفیدتر، و کاربردی تر آموزش خواهید دید.


در دسترس بود و امکان خرید وسایل مورد نیاز:

یکی دیگر از آیتم های خیلی ناب و خاصی که در آکادمی خیاطی فابرا در اختیار شما قرار میگیرد این است که شما میتوانید بدون هیچ ترافیک و شلوغی و مسیر طولانی تمام وسایل مورد نیاز خود را با کیفیت های خیلی خوب از خود آکادمی به صورت آنلاین و حضوری تهیه کنید.