فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

سفارش لباس عروس

برای هر زوجی سفارش لباس عروس یکی از مهم‌ترین کارهایی است که در زمان مناسب و معمولا چند ماه پیش از تاریخ مراسم عروسی باید انجام شود. خرید لباس عروس شیک و دلخواه، که شما را در شب عروسی متفاوت، با وقار، زیبا و جذاب کند؛ نیازمند استفاده از خدماتی با سطح بالاست؛ تا با اطمینان کافی و بدون نگرانی، سفارش خود را ثبت کنید. مزون لباس عروس فابرا با ارائه شیوه متفاوت و خاص خود برای ثبت سفارش لباس عروس، کوچک‌ترین نکات را در نظر گرفته، تا شما با خیالی آسوده و اطمینان کامل، مراحل سفارش، طراحی و دوخت لباس عروس خود را پیگیری کرده و در موعد مقرر، با اطمینان کامل نسبت به آنچه خواسته‌اید؛ لباس عروس خود را دریافت نمایید

سفارش لباس عروس VIP

خدمات ویژه مزون فابرا برای عروس خانم‌ها، کمک کرده است تا به عنوان مشتری ویژه یا VIP مزون فابرا شناخته شده، و سبکی متفاوت و خاص را در دریافت خدمات تجربه کنند. ما با سال‌ها سابقه در زمینه مزون‌داری و طراحی و دوخت هزاران لباس عروس، به‌خوبی با دغدغه‌ها و نیازهای زوج‌های جوان در این زمینه آشنا بوده و می‌دانیم که گاهی انتخاب گزینه مناسب از میان انواع مدل‌ها و سبک‌ها و طراحی‌ها، چقدر پیچیده می‌شود. همچنین استرس و نگرانی‌های شما را در مورد جزئی‌ترین موارد مدنظر در لباس عروس و لباس نامزدی و سایر لباس‌های مرتبط با مراسم ازدواج به‌خوبی درک می‌کنیم. بر اساس همین تجارب گفته شده، امکان سفارش لباس عروس VIP را در مزون فابرا فراهم کرده‌ایم. در این خدمت، شما به عنوان مشتری ویژه مزون فابرا، کنترل بیشتری بر روی سفارش لباس عروس خود داشته و از خدمات سطح بالاتری بهره‌مند می‌شوید. تنظیم روز و ساعت حضور شما در مزون، پذیرایی از شما در محیطی اختصاصی، ارائه مشاوره‌های حضوری و تلفنی در هر مرحله‌ای از کار، اصلاح کار به دفعات بیشتر برای رسیدن به نتیجه دلخواه‌تر و مورد پذیرش شما و موارد مشابه دیگر، از جمله تفاوت‌هایی است که شما هنگام سفارش لباس عروس به عنوان مشتری ویژه مزون فابرا دریافت خواهید کرد. ما دغدغه شما را در این زمینه به حداقل رسانده و کمک می‌کنیم تا مراحل انتخاب و خرید لباس عروس برای شما و همسرتان، تبدیل به روزها و ساعاتی خوب و خاطره‌انگیز شود.

ما اینجا هستیم تا در بهترین لحظات شما در کنارتون باشیم

برای مشاوره رایگان با فابرا

مراحل سفارش لباس عروس

سفارش لباس عروسی مانند هر لباس مجلسی دیگری مراحل کلی مشخصی دارد. برخی از این مراحل در ارتباط با مزون لباس عروس مدنظر شما بوده و مسئولیت برخی با شخص شما خواهد بود. در ادامه مسیری را که برای سفارش لباس عروس باید درنظر داشته باشید؛ به ترتیب اولویت آورده‌ایم.

چند انتخاب داشته باشید

پیش از آمدن به مزون، می‌توانید مدل‌های ما را از طریق فروشگاه آنلاین فابرا مشاهده کنید. همچنین می‌توانید تصویر مدل‌های مدنظر خود را از هرکجای اینترنت ذخیره کرده و همراه خود داشته باشید. به هر حال در صورتی که تصویر چند مدل مورد علاقه خود را به همراه داشته باشید؛ شانس زودتر به نتیجه مطلوب رسیدن شما بیشتر می‌شود.

با فابرا تماس بگیرید

مزون فابرا به صورت تلفنی و آنلاین پاسخ‌گوی شماست. این تماس کمک می‌کند تا پیش از مراجعه حضوری، درباره نیازهای خود، سفارش احتمالی مدنظر و... با مزون صحبت کرده و زمان مشخصی را برای مراجعه حضوری مشخص کنید. توجه کنید که معمولا روزهای وسط هفته، زمان بهتری برای مراجعه به مزون است. چراکه در این روزها مزون خلوت‌تر بوده و فرصت بیشتری برای همراهی شما وجود دارد. البته مزون فابرا در روزهای آخر هفته نیز در خدمت شما خواهد بود. همچنین امکان سفارش آنلاین لباس عروس از میان گزینه‌های از پیش آماده نیز وجود دارد. در این زمینه نیز می‌توانید روی مشاوره کارشناسان ما حساب کرده و سپس با خیالی آسوده، سفارش خود را از طریق فروشگاه آنلاین فابرا ثبت کند.

مراجعه حضوری

هنگام مراجعه حضوری برای انتخاب مدل لباس عروس، به همراه داشتن کفش مناسب این لباس، لباس زیر مناسب و سایر موارد اینچنینی بسیار مهم است. در این روز احتمالا شما چند لباس مختلف را پرو کرده و همین‌طور در صورت سفارش دوخت لباس عروس، اندازه‌های شما ثبت خواهد شد. بهتر است در این روز خاص همه سوالات کوچک و بزرگ خود را بپرسید. این سوالات نه‌تنها به شما کمک می‌کند تا با خیالی آسوده‌تر سفارش دهید؛ بلکه به متخصصین فابرا نیز کمک می‌کند تا با سلیقه و نیازهای شما بیشتر آشنا شده و نتیجه نهایی کار بهتر شود. به‌طور کلی در این مرحله مدل، رنگ و جنس لباس عروس مشخص می‌شود.

پرو لباس

پرو لباس عروس بر اساس نیاز در چند مرحله انجام می‌شود. در اولین پرو، اندازه‌های کلی لباس طراحی شده در مراحل اولیه بررسی شده تا کار با دقت بیشتری ادامه پیدا کند. در این مرحله با یک طرح کلی از لباس روبرو می‌شوید؛ و نسخه اصلی لباس را نمی‌بینید. در پرو ثانویه لباس کامل‌تر بوده و باز هم اندازه‌ها بررسی می‌شود؛ تا با خیالی آسوده‌تر مراحل تزئینات و طراحی ظاهری لباس انجام شود. در نهایت یک پرو دیگر نیز برای بررسی نسخه نهایی لباس انجام می‌شود؛ تا کوچ‌ترین مشکلات لباس بررسی شده و برطرف گردد.

ثبت سفارش در فابرا

خرید لباس عروس مانند هیچ لباس مجلسی دیگری نیست. این لباس دارای تفاوت‌های بسیار بوده و نیازمند توجه بیشتری است. ما در فابرا با در نظر داشتن این موارد، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به‌کار گرفته‌ایم. ثبت سفارش در فابرا مراحل پیچیده‌ای ندارد؛ و از طریق تمامی راه‌های ارتباطی با ما در وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، به‌صورت تلفنی و یا حضوری، می‌توانید برای ثبت سفارش خود اقدام کنید. مشاوران فابرا همیشه آماده ارائه مشاوره رایگان در این زمینه به شما هستند؛ تا بتوانید راحت‌تر تصمیم گرفته و با کم‌ترین زحمت، لباس مدنظر خود را سفارش دهید. البته توصیه می‌کنیم در ابتدا محصولات موجود در وب‌سایت و فروشگاه آنلاین فابرا را بررسی کرده و سپس برای یافتن مدل‌های دیگر، دریافت پاسخ به سوالات باقی مانده و ثبت سفارش طراحی و دوخت اختصاصی لباس عروس با ما تماس بگیرید.سفارش لباس عروس