فابرا فابرا
مجموعه فابرا

اعجاز جان گرفتن تار و پود بر تن عریان

درخواست نمایندگی برند فابرا

چه کسانی می توانند نمایندگی برند نیوفابرا را داشته باشند؟


برند نیوفابرا فعال در حوزه پوشاک بانوان در نظر دارد با توجه به مزیت های رقابتی خود ایجاد فرصت مناسب برای علاقه مندان به فعالیت در حوزه ی پوشاک بانوان،در جهت توسعه ی پایدار شبکه فروش و بازاریابی محصولات در سراسر کشور اقدام به جذب تعدادی محدود نمایندگی نماید.
نمایندگی فابرا این امکان را برای متقاضیان واجد شرایط که دارای سرمایه ی مورد نیاز همراه با توانایی مدیریتی و روحیه ی تعاملی هستند، فراهم می سازد تا با استفاده از مدل کسب و کار سود آور و همچنین بهره گیری از منابع برند با حداقل ریسک سرمایه گزاری اقدام به راه اندازی یک تجارت موفق در مسیر کارآفرینی نمایند.


توجه به این نکته نیز دارای اهمیت است که میزان تلاش افراد با سود آوری رابطه ی مستقیم داشته و افراد دارای دید بلند مدت به همکاری با تلاش خود در چهارچوب اصول و مقررات شرکت می تواند به موفقیتی تضمین شده و سود آور دست یابد.

دریافت نمایندگی برند نیوفابرا مزایای متعددی را به همراه دارد که برای اطلاع بیشتر از شرایط و مزایا فرم زیر را کامل و ارسال کنید تا مسئولان نمایندگی برند با شما تماس بگیرند.

 

فرم درخواست نمایندگی برند فابرا

استخدام در فابرا

برای استخدام شدن در فابرا آماده اید؟ ما در فابرا دور هم جمع شده ایم تا بتوانیم با هم مجموعه ای بزرگ را تشکیل دهیم و در همه حال سخت کوش،منضبط،صمیمی و همدل باشیم.شما هم می توانید به جمع ما بپیوندید و در فابرا استخدام و فابرایی شوید. ما، در مجموعه ی نیو فابرا محیطی امن، دوستانه و صمیمی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید سالها با خیال راحت کنار ما باشید پس موقعیت شغلی خود را پیدا کن سپس فرم را پر کن و رزومه ی خود را برای ما ارسال کن.

 
 

 

 

فرم استخدام در فابرا

تیم نیوفابرا جهت تکمیل کادر فروش و مشاوره ی خود به تعدادی فروشنده نیاز دارد

کار حضوری از ساعت ۱۱ الی ۲۰ در شعبه ی سعادت آباد و یا جنت آباد به انتخاب خودتان

مسئولیت شما فروش مشاوره و راهنمایی کامل و مؤدبانه مشتری هاست
و همینطور جواب دادن تلفن ها و... 
دادن پیشنهادها و ایده های کارآمد به مجموعه فابرا

تیم نیوفابرا جهت تکمیل کادر تولید خود، تعدادی چرخکار خانم مسلط به چرخ صنعتی، با روحیه ی کار تیمی به صورت تمام وقت استخدام میکند.

پیشنهاد همکاری با فابرا

مجموعه برند نیوفابرا همیشه در تلاش برای پویایی و به ارمغان آوردن ارتباطات نو بوده و همکاری را یکی از اصول خود می داند تا بتواند رابطه ای میان مشاغل مرتبط با خود به وجود بیاورد؛و باعث اتحاد و همبستگی اصناف مرتبط با هم باشد.به همین دلیل فابرا قصد دارد از تمامی هم صنفان و همکاران خود از قبیل:(تجار پارچه،تولید کننده پارچه،تولید کننده وسایل خیاطی و آموزشی،آرایشگاه ها،آتلیه ها،دفتر های عقد،تولید کننده های جواهر و...)همکاری لازم را داشته باشند. حال شما همکاران گرامی می توانید زمینه ی کاری و همکاری خود را با فابرا در قسمت مشخص زیر تکمیل کنید و فرم خود را ارسال کنید تا تیم کارشناسان نیوفابرا با شما در تماس باشند.

فرم پیشنهاد همکاری با فابرا