بهترین لباس عروس رنگی 2022

بهترین لباس عروس رنگی 2022

لباس عروس نوین مارکتینگ

یکی از ویژگی‌های دوست‌داشتنی لباس عروس، غیر از اینکه چقدر زیبا و خوش دوخت هستند، این است که چگونه شخصیت خاص یک عروس را به نمایش می‌گذارند. برای برخی از خانم‌ها، لباس‌های کلاسیک و تمام سفید هم با سبک و شرایط مراسم عروسی و هم با حس شخصی آنها از سبک پوشش خود مطابقت دارد. با این حال گروه دیگری هستند که با ایده پوشیدن لباس عروس سفید ارتباط برقرار نمی‌کنند. به همین دلیل است که علاقه و انتخاب لباس عروس رنگی اگرچه در اغلب افراد دیده نمی‌شود؛ اما کمیاب هم نیست. 

اگر شما هم در تلاش برای یافتن رنگ مناسبی برای لباس عروس خود هستید. ما در این نوشته انواع لباس عروس رنگی را گردآوری کرده‌ایم. مدل‌هایی که همگی توسط عروس‌های واقعی پوشیده شده‌اند. عروس‌هایی که تصمیم گرفتند برای بزرگ‌ترین روز زندگی خود ظاهری غیرمنتظره داشته باشند. فراموش نکنید که اگرچه در اغلب فرهنگ‌ها، رنگ لباس عروسی سفید است؛ اما استفاده از سایر رنگ‌ها به عنوان رنگ مکمل و حتی رنگ اصلی، باعث تنوع بسیار بیشتری شده و دست شما را در انتخاب بازتر می‌گذارد.

مدل لباس عروس رنگی

برای درک بهتر ایده طراحی لباس عروس رنگی، 10 نمونه از جذاب‌ترین لباس عروس رنگی جدید را به شما معرفی می‌کنیم. دیدن این تصاویر به شما کمک می‌کند تا تصور بهتری از خود به عنوان عروس در چنین لباس‌هایی داشته باشید. این موضوع از این جهت مهم است که اغلب ما تجربه دیدن ده‌ها عروس با لباس سفید را داشته‌ایم؛ و تقریبا می‌دانیم که این رنگ چه احساسی را به مخاطب منتقل می‌کند؛ اما در مورد نمونه‌های رنگی این موضوع کمتر رخ داده و همین نکته می‌تواند انتخاب و خرید لباس عروس رنگی را مشکل‌تر کند.

این لباس عروس برای اولین بار در نمایشگاه مد و لباس پاریس در بهار سال 2018 معرفی شد. ویژگی بارز این لباس وجود گل‌های درشت و چند رنگ در زمینه سفید و وجود یک کمربند نسبتا پهن در میانه کار است. این کمربند ظاهر کار را کلاسیک‌تر و رسمی‌تر کرده و شکل کلی آن را به یک لباس عروس واقعی شبیه‌تر می‌کند.

انواع لباس عروس رنگی

گل‌های بزرگ برجسته با رنگ تند نارنجی، ویژگی اصلی این لباس عروس رنگی است. پوشیدن چنین لباسی بسیار مناسب برگزاری مراسم عروسی در مناطق گرمسیری و ساحلی است. 

لباس عروس رنگی رنگی

این طرح ساده و صمیمی با داشتن دامنی نامتقارن، در یک عروسی کوچک و خودمانی انتخاب بسیاری مناسبی است. چین‌های ایجاد شده در یقه و آستین‌های این لباس، آن را به طرح‌های مناسب لباس عروسی نزدیک‌تر کرده است. اگر دنبال یک عروسی خودمانی و بی‌درسر هستید؛ به چنین طرحی بیشتر فکر کنید.

لباس عروس رنگی با گل بزرگ

اگر می‌خواهید لباس عروس رنگی شما، به صراحت لباس‌های سفید عروسی، عروس بودن شما را نشان دهد؛ این طرح جذاب را در لیست خود داشته باشید. پروانه‌های رنگی کوچک روی لباس، به خوبی آن را از نمونه‌های سفید کلاسیک جدا کرده و در مقابل طراحی یقه بیرون از شانه و آستین‌های پفی آن، بیش از سایر نمونه‌ها آن را به لباس عروس شبیه کرده است. این مدل به‌طور کلی حال و هوایی رمانتیک دارد؛ و برای این سبک از مراسم‌های عروسی هم انتخاب خوبی است.

لباس عروس رنگی ساده

یک لباس عروس خالص و ناب که نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب خواهد کرد. گلدوزی‌های قرمز و گرم کار شده روی این لباس، طرحی اثیری به آن بخشیده و بدون اغراق آن را به یک اثر هنری تمام عیار تبدیل کرده است. وجود شنل روی لباس نیز تکمیل کننده این اثر به عنوان لباس مناسب عروسی است.

نمونه لباس عروس رنگی

رنگ‌های نزدیک به سفید، راه حلی بینابینی برای داشتن یک لباس عروس رنگی و همچنین شبیه بودن به سبک‌های سفید و کلاسیک لباس عروس است. در این لباس استفاده از رنگ بژ و طرح توری، این امکان را به خوبی فراهم کرده است. در مورد این طرح، بهتر است به دسته گل عروس نیز دقت کنید. چراکه انتخاب گل‌ها و رنگ آنها، به دقت انجام شده تا بتواند به خوبی مکمل رنگ انتخابی برای لباس بوده و در تصاویر و فیلم‌های یادگاری کاملا زیبا و هماهنگ به‌نظر برسد.

لباس عروسی رنگی خاص

طرح شماره هفت نیز با بهره بردن از رنگ صورتی، توانسته تا حدود زیادی در عین رنگی بودن، نمایشی از یک لباس عروس کامل داشته باشد. این مدل می‌تواند دارای یک دامن جداشدنی باشد؛ که امکان داشتن ظاهری اسپرت‌تر در مواقع خاص را به عروس می‌دهد.

صورتی کمرنگ، لطیف‌ترین رنگی است که می‌توان در خرید لباس عروس به آن توجه کرد. در این مدل وجود دامن گسترده، بلند و چند لایه توری، مسئولیت اصلی کار را بر عهده دارد.

لباس عروس صورتی

این لباس با نام شکوفه‌های گیلاس معرفی شده است. سبک گسترده شدن شکوفه‌ها روی بالاتنه لباس و حالت ریختن آن روی دامن، این مدل را به یک نمونه جذاب برای علاقمندان به لباس عروس رنگی تبدیل کرده است.

انتخاب لباس عروس رنگی

در نهایت سایه‌های عمیق رنگ آبی و بژ روشن در ترکیب با یک‌دیگر، این مدل زیبا را خلق کرده‌اند.

لباس عروس آبی رنگ

انواع پیراهن عروس رنگی

انواع پیراهن عروس رنگی لباس‌های مناسبی برای جشن‌های پیش و پس از عروسی هستند. علاوه بر این بسیاری از آنها را می‌توان به عنوان لباس عروس رنگی نیز در مراسم اصلی استفاده کرد. استفاده از رنگ‌ها در این لباس‌ها با فراغ بال بیشتری انجام شده است. بنابراین این لباس‌ها معمولا شباهت زیادی به لباس‌های مجلسی دارند؛ با این تفاوت که معمولا جزئیات بیشتری در طراحی آنها وجود دارد؛ که از این نظر نیز شبیه به لباس عروس هستند. استفاده از این لباس‌ به عنوان لباس نامزدی، بله برون و... متداول است. عروس خانم‌ها گاهی ترجیح می‌دهند این لباس خود را نیز با تم سفید رنگ انتخاب کنند؛ با این وجود این لباس‌ها فرصت خوبی برای داشتن کمی جسارت بیشتر و انتخاب انواع مدل‌های رنگی است. بنابراین اگر به دنبال لباس دومی برای مراسم حاشیه‌ای عروسی خود هستید؛ در ادامه 10 نمونه پیراهن عروس رنگی را به شما معرفی کرده‌ایم.

پیراهن عروس رنگیبهترین لباس عروس رنگی

لباس عروس رنگی خاصلباس عروس رنگی متفاوت

انواع لباس عروسی رنگیلباس عروس گل گلی

لباس عروس سبزانتخاب لباس عروس رنگی مناسب

انواع لباس عروسی رنگیمدل لباس عروس رنگی

نکته مهم درباره این لباس‌ها برش و دوخت پیچیده‌تر آنها است. بنابراین تنها یک طراح لباس باتجربه می‌تواند چنین لباسی را دقیقا با همین شکل و فرم برای شما آماده کند. پیدا کردن پارچه مناسب برای دوخت چنین لباس‌هایی چالش بعدی شما خواهد بود. چرا که پارچه‌های دارای طیف رنگ و طراحی شده، از قیمت بالایی برخوردار هستند؛ و همه جا عرضه نمی‌شوند. در نهایت امکان یافتن این مدل لباس‌ها در فروشگاه لباس عروس نیز اگرچه کم اما غیر ممکن نیست. پیشنهاد می‌کنیم هنگام مراجعه به فروشگاه‌ها و مزون لباس عروس، تصاویر مدنظر خود را همراه داشته باشید.

بایدها و نبایدهای انتخاب لباس عروس رنگی

وقتی جستجوی لباس عروسی خود را شروع می‌کنید؛ خیلی زود متوجه شوید که گزینه‌های در دسترس شما عمدتا سفید رنگ هستند. اگرچه لباس‌های عروس سفید زیبا هستند؛ اما ممکن است برای همه مناسب نباشند. بر اساس مطالعه‌ای که در سال 2019 انجام شده است؛ 18 درصد از عروس‌های سال گذشته در کشور آمریکا، لباس عروسی رنگی را ترجیح داده‌اند. ما هم معتقدیم شما باید آن چیزی را بپوشید که به شما احساس زیبایی بیشتری می‌دهد.

ما به خوبی می‌دانیم که رسم پوشیدن لباس سفید برای عروسی تا چه حد از طریق رسانه‌های گوناگون ترویج شده است؛ اما رنگ لباس عروسی شما هیچ تاثیری در موفقیت و بهتر برگزار شدن ازدواج شما ندارد. بنابراین آن چیزی را بپوشید که به شما احساس خارق‌العاده بودن می‌دهد. چه سفید، چه رنگی، چه بلند و چه کوتاه.

اما اگر مطمئن نیستید که چه رنگی را انتخاب کنید؛ عوامل مختلفی از جمله ترجیحات شخصی، فصل برگزاری عروسی و تم رنگی مراسم عروسی را در نظر داشته باشید. این موارد می‌تواند به شما کمک کند تا گزینه‌های خود را برای انتخاب لباس عروس جدید رنگی محدود کنید. همچنین بهتر است برای انتخاب رنگ لباس عروس، رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید. در انتخاب رنگ لباس عروس واقعا هیچ «باید» غیر قابل گذشتی وجود ندارد؛ بلکه کلید موفقیت این است که رنگ آن متناسب با تم رنگی پوست شما باشد.

البته اگر انتحاب نهایی شما لباس رنگی است؛ باید منتظر برخی چالش‌ها نیز باشید. به عنوان مثال احتمالا از طرف افراد بیشتری ایده و سلیقه شما رد خواهد شد. همچنین امکان اینکه در شب عروسی یک یا حتی تعداد بیشتری از میهمانان لباسی هم‌رنگ با شما پوشیده باشند بیشتر است. بنابراین بهتر است این جزئیات را نیز با خود مرور کرده و در انتخاب خود تاثیر دهید. البته که هر کاری راه حلی دارد. مثلا می‌توانید رنگ لباس خود را از پیش به اطرافیان نزدیک و میهمانان مهم اعلام کنید.

در ادامه چند نکته جزئی‌تر درباره انتخاب مدل لباس عروس رنگی یادآوری کرده‌ایم:

  • انتخاب لباس سفید یا رنگ‌های مایل به سفید که با گل‌های ریز و درشت رنگارنگ تزئین شده‌اند؛ یک انتخاب متعادل و کم ریسک‌تر برای رنگی بودن در شب عروسی است.
  • دومین رنگ محبوب لباس عروسی پس از سفید، طیف رنگی قرمز است.
  • رنگ رژ گونه، رز گلد، آبی روشن، نقره‌ای و بژ از جمله رنگ‌هایی است که می‌توانند بدون نگرانی جایگزین رنگ لباس سفید عروس شوند.
  • اگر لباس شما تورهای ساده و پف کرده دارد؛ پیشنهاد می‌کنیم رنگ خاکستری را نیز بررسی کنید.

در نهایت اگر در انتخاب لباس رنگی دچار تردید هستید؛ و نگرانی از پشیمانی بعدی رهایتان نمی‌کند؛ شاید بتوان گفت این انتخاب برای شخص شما به دردسرهای بعدی آن نمی‌ارزد.

لباس عروس رنگی بچگانه

برای برخی از عروس‌ها، یکی از به یاد ماندنی‌ترین اعضای گروه عروس، یک دختر کوچک با مسئولیت‌های بزرگ خواهد بود. او کسی است که مطمئن می‌شود؛ مسیر حرکت و پیش پای شما همیشه پر از برگ گل است؛ و مهم‌تر از همه، قلب مهمانان عروسی شما را می‌دزدد. ما در مورد ساقدوش کوچولوهای مراسم عروسی شما صحبت می‌کنیم. این خانم کوچولوهای شیرین، سزاوار یک لباس زیبا نیز هستند. رنگ‌های مناسب کودکان مانند آبی یا صورتی و طرح‌های دارای تاج یا پاپیون، از جمله مدل‌هایی است که برای لباس عروس رنگی بچگانه می‌توان انتخاب کرد.

بسیار مهم است که برای بچه‌ها لباسی را پیدا کنید که سبک، دلپذیر و البته راحت باشد. به خاطر داشته باشید که دختربچه مدنظر شما احتمالا از نظر بدنی بسیار فعال و بازیگوش خواهد بود. بنابراین باید به دنبال لباسی باشید که در کنار راحتی از استحکام بیشتری برخوردار بوده و به راحتی در تن کودک دفرمه نشده و حفظ ظاهر مرتب آن برای کودک ساده است.

در ادامه 10 مدل جذاب لباس عروس رنگی بچگانه را با هم مرور می‌کنیم:

بهترین لباس عروس رنگی بچگانهانتخاب لباس عروسی رنگی

انتخاب بهترین لباس عروس رنگی بچگانهلباس عروس رنگی بچگانه 2022

انواع لباس عروس رنگی 2022لباس عروس رنگی مناسب دختربچه ها

لباس عروس رنگی جدید 2022بهترین لباس عروس رنگی بچگانه 2022

انتخاب بهترین لباس عروسی رنگی 2022بهترین مدل لباس عروس رنگی

در پایان امیدوارم از مجموعه مطالب و تصاویر این نوشته لذت برده باشید و توانسته باشید درباره رنگ لباس عروس خود تصمیم‌گیری کرده و لباس عروس رنگی مدنظر خود را انتخاب کنید.

لینک کوتاه:
https://www.newfabra.com/short/YNg3N
آیا این مطلب رو پسندیدی؟
ثبت نظر